Lepší škola Praha 4 2016-10-20T02:00:41+00:00

#lepsiskola

loga

Soutěžní kampaň Lepší škola běží v michelských základních školách od 10. 10. 2016.

Žáci zapojených škol získávají během výuky informace o tom, jak mohou zlepšovat prostor, ve kterém žijí, a navíc si vše zkouší v praxi. Soutěží o 2 x 50 000 korun na dva nejlepší nápady na zlepšení své školy. Jejich realizaci finančně podpoří společnosti Microsoft, Česká spořitelna a O2 Czech Republic. Spojovacím článkem kampaně je platforma Lepší místo.

Do soutěže se zapojily ZŠ Ohradní, ZŠ Mendíků, ZŠ Na Líše a ZŠ Bítovská.

A možná právě dnes si v jedné z těchto pražských škol děti, nebo jejich rodiče, do svých mobilů stahují aplikaci Lepší místo, přes kterou posílají své nápady na to, co chtějí ve své škole nebo v jejím bezprostředním okolí zlepšit. Odpovědi na otázky co a kde je potřeba udělat a vylepšit totiž dají právě děti samy. Své tipy mohou zasílat do 6. listopadu přes #lepsiskola.

telefon

pohar

Z každé školy budou vybrány tři finálové nápady do veřejného hlasování a na konci února budou děti své nápady prezentovat před nezávislou porotou. Na základě obou hlasování pak budou vyhodnoceny dva nejlepší nápady, jejichž realizaci společnosti Microsoft, Česká spořitelna a O2 podpoří.

Taky vás zajímá, jaké nápady se v dětských hlavách urodí?
Sledujte Lepší školu pro Michli s námi!

google_play

app_store

windows_store